google

  odpylanie, filtrowentylacja, filtry

  Kursy walut 16.03.2018
  1 USD
  3.4214
  0.0097
  1 EUR
  4.2162
  -0.0006
  1 CHF
  3.6028
  -0.0045
  1 GBP
  4.7778
  0.0222
  1 RUB
  0.0595
  -0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  BETH Polska Sp. z o.o.
  BETH Polska Sp. z o.o.

  BETH Polska Sp. z o.o.


  BETH Polska jest spółką należącą do niemieckiego Holdingu R&R GROUP. R&R Technik, BETH Filter, Airpex, MTS i IMAB oraz BETH Polska tworzą solidną grupę firm oferującą swoje produkty oraz usługi do wielu gałęzi przemysłu w zakresie odciągu.

  BETH Polska Sp. z o.o.

  BETH Polska jest spółką należącą do niemieckiego Holdingu R&R GROUP. R&R Technik, BETH Filter, Airpex, MTS i IMAB oraz BETH Polska tworzą solidną grupę firm oferującą swoje produkty oraz usługi do wielu gałęzi przemysłu w zakresie odciągu, filtracji i oczyszczania powietrza. Swoje produkty kierujemy zarówno do zakładów branży drzewnej, papierniczej jak i do segmentu energetycznego, metalurgicznego, cementowni, koksowni czy sortowni. Nasze instalacje znajdują zastosowanie w przemyśle farmaceutycznym i spożywczym. Oferujemy kompleksowe opracowania projektu, od wyboru właściwej koncepcji poprzez etap konstrukcyjno-projektowy, produkcję, montaż, uruchomienie, aż po opieką serwisową. Na każdym etapie projektu naszym głównym celem jest jakość, bezpieczeństwo oraz optymalizacja kosztów użytkowania.

  BETH Polska to najmłodszy członek Grupy R&R. Naszą intencją jest wdrażanie produktów o wysokim standardzie bezpieczeństwa i jakości w Polsce. Bezpieczeństwo pracy w miejscach szczególnie narażonych na powstałe w procesie produkcyjnym pyły to nasz priorytet, który determinuje wprowadzanie na rynek tylko i wyłącznie urządzeń certyfikowanych zgodnych z obowiązującymi wymogami UE i przepisami krajowymi. Ogromne znaczenie ma tutaj jakość produktu. Wszędzie tam gdzie w grę wchodzi bezpieczeństwo, nie ma kompromisu. Od wielu lat obowiązują w Polsce tzw. przepisy ATEX będące zborem wytycznych zarówno dla producentów jak i dla użytkowników urządzeń i instalacji przeznaczonych do stosowania w  strefach zagrożonych wybuchem. Dyrektywy te są fundamentem naszych projektów.

  Instalacje R&R Group oprócz zgodności z ATEX zapewniają również, co nie mniej istotne, optymalizację kosztów eksploatacji. Zastosowanie wysokowydajnych wentylatorów, innowacyjnego systemu regeneracji i sterowanie dostosowujące wydajność instalacji do chwilowych potrzeb, pozwala zredukować koszty energii do niezbędnego minimum.

  Nasi partnerzy, firmy IMAB i MTS to wysoko wyspecjalizowane firmy oferujące najwyższą jakość w zakresie montażu i opieki serwisowej. Wieloletnie doświadczenie oraz kompetentna załoga pozwalają na realizację niemal każdego projektu instalacji przemysłowej.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.