google

  odpylanie, filtrowentylacja, filtry

  Kursy walut 13.12.2018
  1 USD
  3.7739
  -0.0195
  1 EUR
  4.2937
  -0.0056
  1 CHF
  3.8036
  -0.0155
  1 GBP
  4.7787
  0.0231
  1 RUB
  0.0569
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  R&R BETH Sp. z o.o.
  R&R BETH Sp. z o.o.

  R&R BETH Sp. z o.o.


  Branże i zasięg
  O firmie
  Oferta
  Produkty i usługi
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Galerie
  Video

  BETH Polska Sp. z o.o.

  R&R BETH Sp. z o.o. jest spółką należącą do niemieckiego Holdingu R&R GROUP. R&R-BETH GmbH (Germany), R&R BETH FILTRATION LLC (USA), LLC, R&R BETH FILTRATION SRL (Romania), MTS Spezialmontagen GmbH oraz oraz R&R BETH Sp. z o.o  (Polska) tworzą solidną grupę firm oferującą swoje produkty oraz usługi do wielu gałęzi przemysłu w zakresie odciągu, filtracji i oczyszczania powietrza. Swoje produkty kierujemy zarówno do zakładów branży drzewnej, papierniczej jak i do segmentu energetycznego, metalurgicznego, cementowni, koksowni czy sortowni. Nasze instalacje znajdują zastosowanie w przemyśle farmaceutycznym i spożywczym. Oferujemy kompleksowe opracowania projektu, od wyboru właściwej koncepcji poprzez etap konstrukcyjno-projektowy, produkcję, montaż, uruchomienie, aż po opieką serwisową. Na każdym etapie projektu naszym głównym celem jest jakość, bezpieczeństwo oraz optymalizacja kosztów użytkowania.

  R&R BETH Sp. z o.o. to najmłodszy członek Grupy R&R. Naszą intencją jest wdrażanie produktów o wysokim standardzie bezpieczeństwa i jakości w Polsce. Bezpieczeństwo pracy w miejscach szczególnie narażonych na powstałe w procesie produkcyjnym pyły to nasz priorytet, który determinuje wprowadzanie na rynek tylko i wyłącznie urządzeń certyfikowanych zgodnych z obowiązującymi wymogami UE i przepisami krajowymi. Ogromne znaczenie ma tutaj jakość produktu. Wszędzie tam gdzie w grę wchodzi bezpieczeństwo, nie ma kompromisu. Od wielu lat obowiązują w Polsce tzw. przepisy ATEX będące zborem wytycznych zarówno dla producentów jak i dla użytkowników urządzeń i instalacji przeznaczonych do stosowania w  strefach zagrożonych wybuchem. Dyrektywy te są fundamentem naszych projektów.

  Instalacje R&R Group oprócz zgodności z ATEX zapewniają również, co nie mniej istotne, optymalizację kosztów eksploatacji. Zastosowanie wysokowydajnych wentylatorów, innowacyjnego systemu regeneracji i sterowanie dostosowujące wydajność instalacji do chwilowych potrzeb, pozwala zredukować koszty energii do niezbędnego minimum.

  Nasz partner MTS Spezialmontagen to wysoko wyspecjalizowana firma oferująca najwyższą jakość w zakresie montażu i opieki serwisowej. Wieloletnie doświadczenie oraz kompetentna załoga pozwalają na realizację niemal każdego projektu instalacji przemysłowej.

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.